درباره پریجان

شرکت کارآفرینان نواندیش سپهرداد در سال ۱۴۰۱ فعالیت خود را با ثبت برند ( پریجان ) بعنوان اولین پروژه خود در زمینه تولید، بسته‌بندی و فروش آنلاین محصولات صنایع دستی آغاز نمود. ما به دلیل بهره‌مندی از چرخه کامل تولید محصول کمترین میزان وابستگی به مجموعه های بیرونی را داشته و با تنوع بی نظیر، قیمت مناسب، کیفیت بالا و گارانتی محصولات جایگاه مناسبی را در بازار تصاحب کرده‌ایم.

همچنین مفتخریم که پس از گذشت یکسال رشدی غیرقابل وصف داشته‌ایم  و با همکاری هنرمندان متبحر و مجرب و تولید در ۶ کارگاه مختلف، زمینه برای اشتغال زایی مستقیم و غیر مستقیم برای بیش از ۳۰۰ نفر از جمله بانوان سرپرست خانواده را فراهم کرده‌ایم.

با توجه به طیف گسترده محصولات تولیدی این مجموعه و همچنین عرضه محصولات سایر  تولیدکنندگان؛ سیستم فروش یکپارچه محصولات تحت برند ( پریجان )  آماده همکاری به علاقه‌مندان به این صنعت نیز میباشیم.

در کنار دکتر احمدزاده در آرامگاه خیام
با اینفلوئنسر های چینی در آرامگاه خیام نیشابور

ماموریت ما

با بهره‌گیری از فناوری، برای مشتریانمان تجربه خوشایند خرید و برای تولیدکنندگان، تجربه خوب فروش ایجاد می‌کنیم. پریجان می‌خواهد به تولید کنندگان ایرانی در صنعت صنایع دستی کمک کند تا با قدرت فناوری کالاهای خود را بیشتر و بهتر به فروش برسانند. کمک به عبور از اقتصاد سنتی به اقتصاد دیجیتال مأموریت ما برای گسترش بازاری به وسعت ایران و منطقه خاورمیانه برای همه تولیدکنندگانی است که در صنعت صنایع دستی فعالیت می‌کنند. بدون شک این رسالت با رشد شایستگی‌های حرفه‌ای همکاران ما در پریجان امکان پذیر است.

چشم انداز پریجان

چشم انداز ما

تبدیل شدن پریجان به برترین پلتفرم تجارت الکترونیک در صنعت صنایع دستی ایرانی، دورنمای ما برای گام برداشتن در مسیر پر چالش خرید و فروش آنلاین است. برای رسیدن به این تصویر تمام توان خود را برای قدم گذاشتن در مسیرهای جدید به کار می‌گیریم.

صنایع دستی بومی و محلی ایران

اعضای گروه پریجان

محبوبه قدری گلستانی

محبوبه قدری گلستانی

کارشناس پشتیبانی کاربران

پریماه شبان طرقبه

پریماه

نیم وَجبی گروه

فرصت‌های شغلی

هیچ مرزی نیست!

ما در پریجان یک خانواده‌ پویا هستیم؛ خانواده‌ای که در آن می‌توانید داستان رویاها و موفقیت‌های خود را از نو بنویسید و هر روز آن‌ها را زندگی کنید. دوست دارید در کدام بخش از این خانواده اثرگذار باشید؟ جواب شما هرچه باشد، در هر حال با فضایی خلاق و پرجنب‌وجوش سروکار دارید که می‌توانید در آن یک ایده‌پرداز خوش‌فکر باشید. اینجا همه‌ ما این فرصت را داریم تا پابه‌پای کسانی که بهترین‌های رشته‌ خود هستند، برای اثرگذار بودن در جامعه تلاش کنیم.

ارزش‌های ما، هویت ما...

ارزش‌های پریجان ستون‌هایی هستند که زندگی کاری ما روی آن‌ها استوار شده است؛ ارزش‌هایی که با دقت و حساسیت زیادی انتخاب شده‌‌اند. بر اساس همین ارزش‌ها، هر اتفاق و فعالیت تازه در پریجان هویتی جدید و ناب پیدا می‌کند. ما در پریجان با همراهی هم این ارزش‌ها را محقق می‌کنیم و برای پایبندی به آنها مشوق همدیگر هستیم.
نوآوری در پریجان

نوآوری و خلاقیت

کارگروهی در پریجان

کارگروهی

اشتیاق برای تعالی در پریجان

اشتیاق برای تعالی

مشتری مداری در پریجان

مشتری محوری

نتیجه گرایی

محصولات تولیدی توسط شما را با تیراژ بالا خریداری می‌کنیم و به فروش میرسانیم.

ساعات کاری منعطف (دورکاری) | درآمد بستگی به میزان تولید

ساعات کاری منعطف (دورکاری) | حقوق توافقی | آشنایی با الگوریتم اینستاگرام و… | آشنایی با فتوشاپ

ساعات کاری منعطف (دورکاری) | حقوق توافقی | خلاقیت در نویسندگی | آشنایی با فتوشاپ

ساعات کاری منعطف (دورکاری) | حقوق بستگی به میزان فروش توسط شما

ساعات کاری ۸:۰۰ الی ۱۵:۰۰ | حقوق مطابق قانون کار | بیمه تامین اجتماعی

مجوزات و تاییدیه‌‍‌ها

جستجو در سایت

سبد خرید

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!